OPLATEK SOFTWARE
Ing. Oldřich Oplatek, CSc.
Josefa Skupy 1640/19
708 00 0strava-Poruba
tel.: +420 608 841 589
http://www.oplateko.cz
e-mail: oplateko@volny.cz
Stránka vytvořena dne 1.1.2017 19:55

2016-09 Legionářský vlak v Porubě

Replika legionářského vlaku na Rusi (bez lokomotivy)

Poř. č. Evid. č. Obr. Text      

1.

K1

(1) 10.09.2016 13:36:07 Pohled ke konci vlaku    

2.

K2

(2) 10.09.2016 13:36:40 Vůz s polní kuchyní    

3.

K3

(3) 10.09.2016 13:36:56 Vagon polní pošty    

4.

K4

(4) 10.09.2016 13:37:22 Vagon polní pošty    

5.

K7

(7) 10.09.2016 13:38:13 Třídírna pošty    

6.

K9

(9) 10.09.2016 13:39:15 Vlevo vagon s polním obchodem    

7.

K10

(10) 10.09.2016 13:39:42 Vagon polní pošty    

8.

K11

(11) 10.09.2016 13:40:00 Před vagonem polní pošty    

9.

K13

(13) 10.09.2016 13:42:33 Vagon s krejčovskou dílnou    

10.

K14

(14) 10.09.2016 13:44:43 Obchod    

11.

K15

(15) 10.09.2016 13:45:00 Obchod    

12.

K16

(16) 10.09.2016 13:46:11 Pohlednice v obchodu    

13.

K17

(17) 10.09.2016 13:51:35 Dělo v posledním vagonu    

14.

K19

(19) 10.09.2016 13:52:11 Kulomety    

15.

K21

(21) 10.09.2016 13:52:31 Hlavní velitelka výpravy    

16.

K22

(22) 10.09.2016 13:52:47 Obrněný vagon    

17.

K23

(23) 10.09.2016 13:54:13 Obrněné vozidlo    

18.

K24

(24) Poštovní známky Československého vojska na Rusi    


ZPĚT NA PŘEHLED TÉMAT

©Oldřich Oplatek 2015, Output from program for collectors Filatelop 7